HelloVideos

ABC News Albania

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore. ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe

Pandemia e Covid-19 godet kalate dhe muzeumet ne Shqiperi, reduktohen vizitoret | ABC News Albania

Pandemia e Covid-19 godet kalate dhe muzeumet ne Shqiperi, reduktohen vizitoret | ABC News Albania

 
Edicioni i lajmeve ora 15:00, 2 Gusht 2020 | ABC News Albania

Edicioni i lajmeve ora 15:00, 2 Gusht 2020 | ABC News Albania

 
Cudia, policia detyron prindin te nxjerre femijen nga bagazhi ne Pogradec | ABC News Albania

Cudia, policia detyron prindin te nxjerre femijen nga bagazhi ne Pogradec | ABC News Albania

 
5 viktima dhe 123 raste te reja me COVID-19 ne 24 oret e fundit ! | ABC News Albania

5 viktima dhe 123 raste te reja me COVID-19 ne 24 oret e fundit ! | ABC News Albania

 
Fundjave ne Voskopoje, rrugicat e kalldremta mbushen me turiste | ABC News Albania

Fundjave ne Voskopoje, rrugicat e kalldremta mbushen me turiste | ABC News Albania

 
Makina del nga rruga dhe perfundon ne arat bujqesore, plagoset 20-vjecari | ABC News Albania

Makina del nga rruga dhe perfundon ne arat bujqesore, plagoset 20-vjecari | ABC News Albania

 
Humbin jeten 5 paciente me koronavirus ne 24 oret e fundit, 123 raste te reja | ABC News Albania

Humbin jeten 5 paciente me koronavirus ne 24 oret e fundit, 123 raste te reja | ABC News Albania

 
Kompozitori i njohur koncert si nje perqafim në rruget e Shkodres me masa anti-Covid

Kompozitori i njohur koncert si nje perqafim në rruget e Shkodres me masa anti-Covid

 
Basha mbledh neser Kryesine dhe Keshillin Kombetar, demokratet pergatiten per zgjedhje

Basha mbledh neser Kryesine dhe Keshillin Kombetar, demokratet pergatiten per zgjedhje

 
Ndalimi i dasmave dhe eventeve “vyshk” lulet, bizneset ne veshtiresi| ABC News Albania

Ndalimi i dasmave dhe eventeve “vyshk” lulet, bizneset ne veshtiresi| ABC News Albania

 
Klos, banoret e Unjates prej 30 vitesh pa uje te pijshem, perdorim burime ujore te pakontrolluara

Klos, banoret e Unjates prej 30 vitesh pa uje te pijshem, perdorim burime ujore te pakontrolluara

 
Përkujtohet 20-vjetori tragjik i kryepolicit Arben Zylyftari, Veliu: Dora kriminale i mori jetën!

Përkujtohet 20-vjetori tragjik i kryepolicit Arben Zylyftari, Veliu: Dora kriminale i mori jetën!

 
Durres, var veten ne komisariat i shoqeruari per dhune ne familje,  procedohen 2 police | ABC News

Durres, var veten ne komisariat i shoqeruari per dhune ne familje, procedohen 2 police | ABC News

 
VIDEO/ Shoferet "fluturojne" ne Tirane, policia bllokon 19 patenta | ABC News Albania

VIDEO/ Shoferet "fluturojne" ne Tirane, policia bllokon 19 patenta | ABC News Albania

 
Pushime ne “Gand London Hotel”, buze shetitores ne breg te Shengjinit| ABC News Albania

Pushime ne “Gand London Hotel”, buze shetitores ne breg te Shengjinit| ABC News Albania

 
Fluks levizje ne Morine, mjeket apel: Te rritet numri i mjekeve per kontrolle | ABC News Albania

Fluks levizje ne Morine, mjeket apel: Te rritet numri i mjekeve per kontrolle | ABC News Albania

 
Dhunonte vazhdimisht familjen, kush eshte 52 vjecari qe u vetevar ne Durres | ABC News Albania

Dhunonte vazhdimisht familjen, kush eshte 52 vjecari qe u vetevar ne Durres | ABC News Albania

 
Mjekja nga spitali Covid: Dite te veshtira, po dominojne moshat e reja pa semundje te tjera!

Mjekja nga spitali Covid: Dite te veshtira, po dominojne moshat e reja pa semundje te tjera!

 
Motori i picave perplas kembesorin ne Vlore | ABC News Albania

Motori i picave perplas kembesorin ne Vlore | ABC News Albania

 
Edicioni Veror, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

Edicioni Veror, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

 
Eksplorojme Lezhen me bicikleta me Keler Sufja, artisti qe ka perqafuar politiken | ABC News Albania

Eksplorojme Lezhen me bicikleta me Keler Sufja, artisti qe ka perqafuar politiken | ABC News Albania

 
“Kur shpirti eshte iu uritur,muzika mungon”,Alban Skenderaj rikthehet per here te pare pas pandemise

“Kur shpirti eshte iu uritur,muzika mungon”,Alban Skenderaj rikthehet per here te pare pas pandemise

 
Atletet e “Muscle Gain Albania” tregojne sekretet e fizikut te tyre | ABC News Albania

Atletet e “Muscle Gain Albania” tregojne sekretet e fizikut te tyre | ABC News Albania

 
Shullazi ne regjimin “41 bis”, avokati Meci:Vendimi antiligjor, do ta ankimojme te Gjykata e Posacme

Shullazi ne regjimin “41 bis”, avokati Meci:Vendimi antiligjor, do ta ankimojme te Gjykata e Posacme

 
4 viktima ne 24 oret e fundit nga COVID-19, 120 infektime te reja| ABC News Albania

4 viktima ne 24 oret e fundit nga COVID-19, 120 infektime te reja| ABC News Albania

 
Nje udhetim ne Krujen e tradites e Historise-Neper Shqiperi | ABC News Albania

Nje udhetim ne Krujen e tradites e Historise-Neper Shqiperi | ABC News Albania

 
Andi Papastefani sjell dekadat e para ne 100 skica te arkitektures se Tiranes| ABC News Albania

Andi Papastefani sjell dekadat e para ne 100 skica te arkitektures se Tiranes| ABC News Albania

 
Edicioni i lajmeve ora 15:00, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

Edicioni i lajmeve ora 15:00, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

 
“Pa Fryme”, pamjet pa montazh dhe deshmite ekskluzive nga Spitali Infektiv | ABC News Albania

“Pa Fryme”, pamjet pa montazh dhe deshmite ekskluzive nga Spitali Infektiv | ABC News Albania

 
Shenohen 120 raste te reja me koronavirus ne Shqiperi | ABC News Albania

Shenohen 120 raste te reja me koronavirus ne Shqiperi | ABC News Albania

 
Art mbi qumesht! Shnderrimi i filxhaneve me kafe ne telajo, trendi i baristeve te rinj

Art mbi qumesht! Shnderrimi i filxhaneve me kafe ne telajo, trendi i baristeve te rinj

 
Tabaku pas raportit te S&P: Kercenon te ule renditjen prej borxhit te larte e PPP | ABC News Albania

Tabaku pas raportit te S&P: Kercenon te ule renditjen prej borxhit te larte e PPP | ABC News Albania

 
Nihat Xhaferraj i shpeton per herë te dyte atentatit, plagoset ne banesen e tezes | ABC News Albania

Nihat Xhaferraj i shpeton per herë te dyte atentatit, plagoset ne banesen e tezes | ABC News Albania

 
Covid-19, Qeveria shton 300 “bluza të bardha” në sistemin shëndetësor | ABC News Albania

Covid-19, Qeveria shton 300 “bluza të bardha” në sistemin shëndetësor | ABC News Albania

 
Aktivistet, proteste per ndertimin e rruges Milot-Balldren: Tarifa do jete 20 euro |ABC News Albania

Aktivistet, proteste per ndertimin e rruges Milot-Balldren: Tarifa do jete 20 euro |ABC News Albania

 
Pamje te renda nga aksidenti ne Peqin, viktima mbetet i bllokuar deri ne mberritjen e zjarrfikesve

Pamje te renda nga aksidenti ne Peqin, viktima mbetet i bllokuar deri ne mberritjen e zjarrfikesve

 
Te semure dhe me shtepi te shkaterruar, jetesa e veshtirë e familjes Muca ne Perrenjas

Te semure dhe me shtepi te shkaterruar, jetesa e veshtirë e familjes Muca ne Perrenjas

 
Buke me liste, familjet e Beratit ne kufijte e mbijeteses| ABC News Albania

Buke me liste, familjet e Beratit ne kufijte e mbijeteses| ABC News Albania

 
Abc News hyn ne pavijonet e Infektivit ndersa Shqiperia ndodhet ne kulmin e perhapjes se Covid-19

Abc News hyn ne pavijonet e Infektivit ndersa Shqiperia ndodhet ne kulmin e perhapjes se Covid-19

 
Parashikimi i motit, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

Parashikimi i motit, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

 
Dyshohet per pazare droge, kush eshte i plagosuri me arme zjarri ne Fier  | ABC News Albania

Dyshohet per pazare droge, kush eshte i plagosuri me arme zjarri ne Fier | ABC News Albania

 
Detaje nga atentati në Fier, autorët qëlluan nga dritarja ne erresire totale | ABC News Albania

Detaje nga atentati në Fier, autorët qëlluan nga dritarja ne erresire totale | ABC News Albania

 
Fitim Zekthi: Parlamenti nuk ka legjitimitet per ndryshimin e kushtetutes | ABC News Albania

Fitim Zekthi: Parlamenti nuk ka legjitimitet per ndryshimin e kushtetutes | ABC News Albania

 
Të rinjtë nga Elbasani denoncojne dhunen: Po ktheheshim nga plazhi, FNSH na rrahu | ABC News Albania

Të rinjtë nga Elbasani denoncojne dhunen: Po ktheheshim nga plazhi, FNSH na rrahu | ABC News Albania

 
Afrim Krasniqi: Rama po ndryshon sistemin qe i dha pushtetin sepse ndihet i rrezikuar

Afrim Krasniqi: Rama po ndryshon sistemin qe i dha pushtetin sepse ndihet i rrezikuar

 
Festa e madhe e meshires dhe e faljes, besimtaret myslimane festojne Kurban Bajramin | ABC News

Festa e madhe e meshires dhe e faljes, besimtaret myslimane festojne Kurban Bajramin | ABC News

 
Shqiptaret festojne Kurban Bajramin, Tirane, falja e namazit ne Xhamine e Kokonozit | ABC News

Shqiptaret festojne Kurban Bajramin, Tirane, falja e namazit ne Xhamine e Kokonozit | ABC News

 
Idrizi: Me votimin e 30 Korrikut, Rama grisi marreveshjen e 5 qershorit dhe Kushtetuten| ABC News

Idrizi: Me votimin e 30 Korrikut, Rama grisi marreveshjen e 5 qershorit dhe Kushtetuten| ABC News

 
Edicioni Veror, 31 Korrik 2020 | ABC News Albania

Edicioni Veror, 31 Korrik 2020 | ABC News Albania

 
Mustafa Nano: Demokrate ju jeni duke vuajtur pasojat e vendimit qe keni marre | ABC News Albania

Mustafa Nano: Demokrate ju jeni duke vuajtur pasojat e vendimit qe keni marre | ABC News Albania

 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine