HelloVideos

Most Watched Abc News Albania

Pandemia e Covid-19 godet kalate dhe muzeumet ne Shqiperi, reduktohen vizitoret | ABC News Albania

Pandemia e Covid-19 godet kalate dhe muzeumet ne Shqiperi, reduktohen vizitoret | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Edicioni i lajmeve ora 15:00, 2 Gusht 2020 | ABC News Albania

Edicioni i lajmeve ora 15:00, 2 Gusht 2020 | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Cudia, policia detyron prindin te nxjerre femijen nga bagazhi ne Pogradec | ABC News Albania

Cudia, policia detyron prindin te nxjerre femijen nga bagazhi ne Pogradec | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
5 viktima dhe 123 raste te reja me COVID-19 ne 24 oret e fundit ! | ABC News Albania

5 viktima dhe 123 raste te reja me COVID-19 ne 24 oret e fundit ! | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Fundjave ne Voskopoje, rrugicat e kalldremta mbushen me turiste | ABC News Albania

Fundjave ne Voskopoje, rrugicat e kalldremta mbushen me turiste | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Makina del nga rruga dhe perfundon ne arat bujqesore, plagoset 20-vjecari | ABC News Albania

Makina del nga rruga dhe perfundon ne arat bujqesore, plagoset 20-vjecari | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Humbin jeten 5 paciente me koronavirus ne 24 oret e fundit, 123 raste te reja | ABC News Albania

Humbin jeten 5 paciente me koronavirus ne 24 oret e fundit, 123 raste te reja | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Kompozitori i njohur koncert si nje perqafim në rruget e Shkodres me masa anti-Covid

Kompozitori i njohur koncert si nje perqafim në rruget e Shkodres me masa anti-Covid

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Basha mbledh neser Kryesine dhe Keshillin Kombetar, demokratet pergatiten per zgjedhje

Basha mbledh neser Kryesine dhe Keshillin Kombetar, demokratet pergatiten per zgjedhje

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Ndalimi i dasmave dhe eventeve “vyshk” lulet, bizneset ne veshtiresi| ABC News Albania

Ndalimi i dasmave dhe eventeve “vyshk” lulet, bizneset ne veshtiresi| ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Klos, banoret e Unjates prej 30 vitesh pa uje te pijshem, perdorim burime ujore te pakontrolluara

Klos, banoret e Unjates prej 30 vitesh pa uje te pijshem, perdorim burime ujore te pakontrolluara

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Përkujtohet 20-vjetori tragjik i kryepolicit Arben Zylyftari, Veliu: Dora kriminale i mori jetën!

Përkujtohet 20-vjetori tragjik i kryepolicit Arben Zylyftari, Veliu: Dora kriminale i mori jetën!

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Durres, var veten ne komisariat i shoqeruari per dhune ne familje,  procedohen 2 police | ABC News

Durres, var veten ne komisariat i shoqeruari per dhune ne familje, procedohen 2 police | ABC News

Sun, 2nd Aug 20
  
 
VIDEO/ Shoferet "fluturojne" ne Tirane, policia bllokon 19 patenta | ABC News Albania

VIDEO/ Shoferet "fluturojne" ne Tirane, policia bllokon 19 patenta | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Pushime ne “Gand London Hotel”, buze shetitores ne breg te Shengjinit| ABC News Albania

Pushime ne “Gand London Hotel”, buze shetitores ne breg te Shengjinit| ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Fluks levizje ne Morine, mjeket apel: Te rritet numri i mjekeve per kontrolle | ABC News Albania

Fluks levizje ne Morine, mjeket apel: Te rritet numri i mjekeve per kontrolle | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Dhunonte vazhdimisht familjen, kush eshte 52 vjecari qe u vetevar ne Durres | ABC News Albania

Dhunonte vazhdimisht familjen, kush eshte 52 vjecari qe u vetevar ne Durres | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Mjekja nga spitali Covid: Dite te veshtira, po dominojne moshat e reja pa semundje te tjera!

Mjekja nga spitali Covid: Dite te veshtira, po dominojne moshat e reja pa semundje te tjera!

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Motori i picave perplas kembesorin ne Vlore | ABC News Albania

Motori i picave perplas kembesorin ne Vlore | ABC News Albania

Sun, 2nd Aug 20
  
 
Edicioni Veror, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

Edicioni Veror, 1 Gusht 2020 | ABC News Albania

Sat, 1st Aug 20
  
 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine