HelloVideos

Most Watched Hayat%2525C4%2525B1na Hareket Kat

Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #09

Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #09

Sat, 11th Jul 20
  
 
Ara verdikten sonra spora başlamadan önce bilmeniz gereken 5 şey

Ara verdikten sonra spora başlamadan önce bilmeniz gereken 5 şey

Sun, 31st May 20
  
 
Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #04 - Soğuma Programı

Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #04 - Soğuma Programı

Tue, 26th May 20
  
 
Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #03 - Isınma Programı

Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #03 - Isınma Programı

Tue, 26th May 20
  
 
#EvdeSporYap - Diz Sağlığı, Güçlendirme ve Sakatlık Önleme için Egzersizler

#EvdeSporYap - Diz Sağlığı, Güçlendirme ve Sakatlık Önleme için Egzersizler

Mon, 25th May 20
  
 
Soru -  Cevap / Bayram Canlı Yayını

Soru - Cevap / Bayram Canlı Yayını

Mon, 25th May 20
  
 
Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #05

Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #05

Tue, 19th May 20
  
 
Ağırlıkla Gölge Boksu Yapmak Gerçekten Hızlandırıyor mu? Yapmamanız için 5 Neden #CevaplıYorum

Ağırlıkla Gölge Boksu Yapmak Gerçekten Hızlandırıyor mu? Yapmamanız için 5 Neden #CevaplıYorum

Sun, 17th May 20
  
 
Kick Boks Yapanlar için Evde Yapılacak 8 Çalışma - Online Kick Boks Dersleri #11

Kick Boks Yapanlar için Evde Yapılacak 8 Çalışma - Online Kick Boks Dersleri #11

Sun, 10th May 20
  
 
Nunchaku Çalışmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 10 Şey / Nunchaku Eğitimi #02

Nunchaku Çalışmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 10 Şey / Nunchaku Eğitimi #02

Sun, 10th May 20
  
 
Daha İyi Dövüşmek İçin İleri Seviye 5 Çalışma - Muay Thai

Daha İyi Dövüşmek İçin İleri Seviye 5 Çalışma - Muay Thai

Sat, 9th May 20
  
 
????CevaplıYorum - Sizden Gelen Sorulara Canlı Cevaplar

????CevaplıYorum - Sizden Gelen Sorulara Canlı Cevaplar

Wed, 6th May 20
  
 
Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #01

Yeni Başlayanlar için Nunchaku Eğitimi #01

Sun, 3rd May 20
  
 
Çalışma Rehberi - Evde Karın Kası Yap #03

Çalışma Rehberi - Evde Karın Kası Yap #03

Sat, 2nd May 20
  
 
????CevaplıYorum - Kitap Önerileri, Ramazanda Spor Yapmak

????CevaplıYorum - Kitap Önerileri, Ramazanda Spor Yapmak

Mon, 27th Apr 20
  
 
Daha İyi Dövüşmek için 5 Savaş Sanatı Stratejisi / Teori&Uygulama

Daha İyi Dövüşmek için 5 Savaş Sanatı Stratejisi / Teori&Uygulama

Sat, 25th Apr 20
  
 
Hareketli Sohbetler 01 - BattalBrothers - Evde Spor, Koşu, Yüzme, Gündem

Hareketli Sohbetler 01 - BattalBrothers - Evde Spor, Koşu, Yüzme, Gündem

Fri, 24th Apr 20
  
 
Karın Kaslarına Sahip Olmak İstiyorsan Bu 10 Yanlışı Yapma / Evde Karın Kası Yap #02

Karın Kaslarına Sahip Olmak İstiyorsan Bu 10 Yanlışı Yapma / Evde Karın Kası Yap #02

Thu, 23rd Apr 20
  
 
Evde Karın Kası Yapmak İçin Bilmeniz Gereken 5 Şey / Evde Karın Kası Yap #01

Evde Karın Kası Yapmak İçin Bilmeniz Gereken 5 Şey / Evde Karın Kası Yap #01

Sat, 18th Apr 20
  
 
????#CevaplıYorum Evde Karın Kası Serisi/ Online Eğitimler/Sorularınıza Cevaplar ????

????#CevaplıYorum Evde Karın Kası Serisi/ Online Eğitimler/Sorularınıza Cevaplar ????

Fri, 17th Apr 20
  
 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine