HelloVideos

Most Watched Rafa%25252525C5%2525252582 Miszkiewicz

Biceps/Triceps na Bramie - Szuwar
3:59 m

Biceps/Triceps na Bramie - Szuwar

Fri, 2nd Oct 20
158    3.7k
 
Q&A Vol 10 Rafał ,,Szuwar" Miszkiewicz
17:2 m

Q&A Vol 10 Rafał ,,Szuwar" Miszkiewicz

Thu, 1st Oct 20
380    6.6k
 
Plecy Trening ( kontuzja ) - Szuwar
3:18 m

Plecy Trening ( kontuzja ) - Szuwar

Wed, 30th Sep 20
193    4.7k
 
SZUWAR MOTIVATION BODYBUILDING
2:6 m

SZUWAR MOTIVATION BODYBUILDING

Sat, 26th Sep 20
191    4.8k
 
Trening Plecy/Biceps - Szuwar
8:2 m

Trening Plecy/Biceps - Szuwar

Mon, 21st Sep 20
199    5.6k
 
Trening Wrestling / Rozgrzewka - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz
23:50 m

Trening Wrestling / Rozgrzewka - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz

Sat, 5th Sep 20
109    4.0k
 
Q&A Vol 9 - Rafał ,,Szuwar" Miszkiewicz
19:9 m

Q&A Vol 9 - Rafał ,,Szuwar" Miszkiewicz

Fri, 4th Sep 20
451    9.7k
 
Trening obwodowy. -Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz
5:33 m

Trening obwodowy. -Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz

Thu, 3rd Sep 20
206    4.1k
 
10x Salto - Szuwar
27 s

10x Salto - Szuwar

Mon, 31st Aug 20
254    20.9k
 
Suplementacja po cyklu - Szuwar
7:34 m

Suplementacja po cyklu - Szuwar

Fri, 14th Aug 20
585    21.9k
 
MOTIVATION GYM - Szuwar
2:29 m

MOTIVATION GYM - Szuwar

Tue, 11th Aug 20
283    4.8k
 
Duże plecy / Trening - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz
5:26 m

Duże plecy / Trening - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz

Thu, 6th Aug 20
192    4.9k
 
30x na drążku + klata Trening /Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz
10:20 m

30x na drążku + klata Trening /Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz

Thu, 16th Jul 20
226    6.8k
 
Trening na siłowni lato 2020. Barki Łapki - Szuwar
6:6 m

Trening na siłowni lato 2020. Barki Łapki - Szuwar

Mon, 13th Jul 20
188    5.7k
 
14 tyg off. Odblok wyniki - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz
7:7 m

14 tyg off. Odblok wyniki - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz

Sun, 12th Jul 20
266    4.9k
 
Crossfit Trening - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz
17:40 m

Crossfit Trening - Rafal ,,Szuwar” Miszkiewicz

Sat, 27th Jun 20
159    5.7k
 
Progress Kickboxing - Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz
40:28 m

Progress Kickboxing - Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz

Fri, 26th Jun 20
164    5.3k
 
200kg na offie - Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz
10:34 m

200kg na offie - Rafal ,,Szuwar’’ Miszkiewicz

Thu, 25th Jun 20
152    3.6k
 
Q&A Vol 8 - Rafał ,,Szuwar" Miszkiewicz
17:23 m

Q&A Vol 8 - Rafał ,,Szuwar" Miszkiewicz

Wed, 24th Jun 20
305    5.6k
 
Robienie siły: Szuwar  - przykładowy trening
3:30 m

Robienie siły: Szuwar - przykładowy trening

Thu, 18th Jun 20
322    7.4k
 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine