HelloVideos

Most Watched Report Tv

Repolitix, Pse u vra Azem Hajdari ? Rrëfehet për herë të parë pas 22 vjetësh miku i tij ngushtë ... 1:54:31 H

Repolitix, Pse u vra Azem Hajdari ? Rrëfehet për herë të parë pas 22 vjetësh miku i tij ngushtë ...

Thu, 8th Oct 20
3    139
 
Report TV -Vrasja në Malësinë e Madhe/ Vëllai i Vilsonit, Olsi Çutaj dëshmitari kryesor! 6:57 m

Report TV -Vrasja në Malësinë e Madhe/ Vëllai i Vilsonit, Olsi Çutaj dëshmitari kryesor!

Thu, 8th Oct 20
12    3.6k
 
'Ata erdhën për Berishën', rrëfimi i ish-mikut të ngushtë të Hajdarit: Ishte në besë me Haklajt! 3:40 m

'Ata erdhën për Berishën', rrëfimi i ish-mikut të ngushtë të Hajdarit: Ishte në besë me Haklajt!

Thu, 8th Oct 20
19    3.1k
 
Report TV -Meçe: Azemi s'e dinte që në makinë ishte Fatmir Haklaj, pasi s'do shkonte me pistoletë! 3:45 m

Report TV -Meçe: Azemi s'e dinte që në makinë ishte Fatmir Haklaj, pasi s'do shkonte me pistoletë!

Thu, 8th Oct 20
3    1.1k
 
Report TV -Meçe në 'Repolitix': Dy ishin objektivat kryesore, Pjetër Arboni dhe Azem Hajdari 3:59 m

Report TV -Meçe në 'Repolitix': Dy ishin objektivat kryesore, Pjetër Arboni dhe Azem Hajdari

Thu, 8th Oct 20
  
 
Rrëfehet miku i ngushtë i Azem Hajdarit, Meçe në 'Repolitix': Hajdari ishte në besë me Haklajt! 12:33 m

Rrëfehet miku i ngushtë i Azem Hajdarit, Meçe në 'Repolitix': Hajdari ishte në besë me Haklajt!

Thu, 8th Oct 20
54    7.8k
 
Një shtëpi 40% më e shtrenjtë se para 7 viteve, Dervishaj: Taksat e ndërtimit rrisin çmimet 2:30 m

Një shtëpi 40% më e shtrenjtë se para 7 viteve, Dervishaj: Taksat e ndërtimit rrisin çmimet

Thu, 8th Oct 20
1    494
 
Përjashtimi i Klevis Balliut nga listat e PD, Valteri në Report Tv: Ai do kandidojë me LSI-në! 1:42 m

Përjashtimi i Klevis Balliut nga listat e PD, Valteri në Report Tv: Ai do kandidojë me LSI-në!

Thu, 8th Oct 20
8    1.3k
 
Hapet parkimi i 4 nëntokësor tek 'Air Albania', Veliaj: Puna flet më shumë se ata që ulërasin 1:47 m

Hapet parkimi i 4 nëntokësor tek 'Air Albania', Veliaj: Puna flet më shumë se ata që ulërasin

Thu, 8th Oct 20
6    888
 
A do e qëllonte vërtetë Damian Gjiknurin? Deputeti Halit Valteri habit me deklaratën e tij 24:10 m

A do e qëllonte vërtetë Damian Gjiknurin? Deputeti Halit Valteri habit me deklaratën e tij

Thu, 8th Oct 20
1    1.0k
 
Report TV -Veliaj: Programi ynë puna e bërë, alternativa e Bashës dhuna dhe përçarja! 7:17 m

Report TV -Veliaj: Programi ynë puna e bërë, alternativa e Bashës dhuna dhe përçarja!

Thu, 8th Oct 20
2    249
 
Progres-raporti i KE për Shqipërinë, Soreca: Kodi Zgjedhor kusht i arritur,na vjen keq që u miratua 2:18 m

Progres-raporti i KE për Shqipërinë, Soreca: Kodi Zgjedhor kusht i arritur,na vjen keq që u miratua

Thu, 8th Oct 20
4    377
 
Pas ekspertizës në terren, mbërrin ambulanca që do transportojë trupat e pajetë të dy të rinjve 30 s

Pas ekspertizës në terren, mbërrin ambulanca që do transportojë trupat e pajetë të dy të rinjve

Thu, 8th Oct 20
20    7.5k
 
Humbi në garën brenda PD-së, Veliaj ironizon Klevis Balliun: U rrëzua tuç, pogradecarët ndëshkuan 45 s

Humbi në garën brenda PD-së, Veliaj ironizon Klevis Balliun: U rrëzua tuç, pogradecarët ndëshkuan

Thu, 8th Oct 20
10    1.1k
 
Policia vijon kontrollet në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe, në kërkim të Danjel Pepajt 1:14 m

Policia vijon kontrollet në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe, në kërkim të Danjel Pepajt

Thu, 8th Oct 20
4    1.9k
 
Pas Boçit, edhe ish-kryebashkiakja e Prrenjasit hedh akuza: PS ka nisur të shpërndajë formularët 4:31 m

Pas Boçit, edhe ish-kryebashkiakja e Prrenjasit hedh akuza: PS ka nisur të shpërndajë formularët

Thu, 8th Oct 20
2    323
 
Banorët e fshatit Kakomë protestë përpara gjykatës në Gjirokastër, kërkojnë tokat e zaptuara 2:19 m

Banorët e fshatit Kakomë protestë përpara gjykatës në Gjirokastër, kërkojnë tokat e zaptuara

Thu, 8th Oct 20
  
 
Ndërmarrja e re e mirëmbajtjes së rrjetit të gazit në Fier, Rama: Do ulë kostot e energjisë! 2:9 m

Ndërmarrja e re e mirëmbajtjes së rrjetit të gazit në Fier, Rama: Do ulë kostot e energjisë!

Thu, 8th Oct 20
1    325
 
Të zhdukur prej 5 ditësh/ Të ndarë nga njëri- tjetri, pranë parcelës së kanabisit, gjenden trupat 2:30 m

Të zhdukur prej 5 ditësh/ Të ndarë nga njëri- tjetri, pranë parcelës së kanabisit, gjenden trupat

Thu, 8th Oct 20
12    8.4k
 
Ministrja e Arsimit në Akademi për akuzat për plagjiaturë:S’ka asnjë politikan të paakuzuar për këtë 2:31 m

Ministrja e Arsimit në Akademi për akuzat për plagjiaturë:S’ka asnjë politikan të paakuzuar për këtë

Thu, 8th Oct 20
  
 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine