HelloVideos

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në YouTube. Welcome to the official TV Klan YouTube channel. Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN. Televizioni privat më i madh në Shqipëri! Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale, për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Stop - Femija disa muajsh nuk regjistrohet dot! (10 Korrik 2020)

Stop - Femija disa muajsh nuk regjistrohet dot! (10 Korrik 2020)

 
Stop - Fiton gjyqin e prones por gjykata i humb dokumentet! (10 Korrik 2020)

Stop - Fiton gjyqin e prones por gjykata i humb dokumentet! (10 Korrik 2020)

 
Stop - Telat e korentit si rrjete merimange! (10 Korrik 2020)

Stop - Telat e korentit si rrjete merimange! (10 Korrik 2020)

 
Stop - Lopa del per shopping! (10 Korrik 2020)

Stop - Lopa del per shopping! (10 Korrik 2020)

 
Stop - Lagjia e Durresit e mbushur me plehra! (10 Korrik 2020)

Stop - Lagjia e Durresit e mbushur me plehra! (10 Korrik 2020)

 
Zone e lire - Eros, Besimi, Zeri/C'fare roli luajne per te marre pushtetin! (10 Korrik 2020)

Zone e lire - Eros, Besimi, Zeri/C'fare roli luajne per te marre pushtetin! (10 Korrik 2020)

 
Zone e lire - Hapja e PD/A do ta fitoje Saljanji betejen me bazen! (10 Korrik 2020)

Zone e lire - Hapja e PD/A do ta fitoje Saljanji betejen me bazen! (10 Korrik 2020)

 
Zone e lire - Intervista I got the power! (10 Korrik 2020)

Zone e lire - Intervista I got the power! (10 Korrik 2020)

 
Zone e lire - Shoqeria civile ne shqiperi/Perse rri larg opozites! (10 Korrik 2020)

Zone e lire - Shoqeria civile ne shqiperi/Perse rri larg opozites! (10 Korrik 2020)

 
Ministri qe ishte kunder, por nuk fliste dot se ishte operuar ne goje

Ministri qe ishte kunder, por nuk fliste dot se ishte operuar ne goje

 
Ja deshtuan listat e hapura, po pastaj cfare do te ndodhe?

Ja deshtuan listat e hapura, po pastaj cfare do te ndodhe?

 
"Nismes 'Thurje' mund t'i bashkohet opozita parlamentare"

"Nismes 'Thurje' mund t'i bashkohet opozita parlamentare"

 
Lekatari i drejtohet Salianjit: Si mundet Basha te menaxhoje Shqiperine kur Tiranen...

Lekatari i drejtohet Salianjit: Si mundet Basha te menaxhoje Shqiperine kur Tiranen...

 
Cfare ka kuptuar Basha, sipas Curit

Cfare ka kuptuar Basha, sipas Curit

 
Salianji flet per piken e forte te Bashes

Salianji flet per piken e forte te Bashes

 
Kur e ndryshoi stilin e veshjes Edi Rama

Kur e ndryshoi stilin e veshjes Edi Rama

 
Lapaj tregon piken e forte te Rames

Lapaj tregon piken e forte te Rames

 
Profecia e Curit po realizohet?!

Profecia e Curit po realizohet?!

 
Zbulimi surprize, kush eshte snajperi i dyte i Canit?!

Zbulimi surprize, kush eshte snajperi i dyte i Canit?!

 
Curi: Po filloj misionin tim te pamundur tani...

Curi: Po filloj misionin tim te pamundur tani...

 
Mentor Haziri-“Mara”

Mentor Haziri-“Mara”

 
Stop -  Fushe-Preze/behen me nip, por i vogli pas disa muajsh nuk regjistrohet dot! (10 Korrik 2020)

Stop - Fushe-Preze/behen me nip, por i vogli pas disa muajsh nuk regjistrohet dot! (10 Korrik 2020)

 
Stop - Shkoder/Fiton gjyqin per pronen e tij, por gjykata i “zhduk” dokumentet! (10 Korrik 2020)

Stop - Shkoder/Fiton gjyqin per pronen e tij, por gjykata i “zhduk” dokumentet! (10 Korrik 2020)

 
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Korrik 2020, ora 19:30 Lajme - News

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Korrik 2020, ora 19:30 Lajme - News

 
Stop -  Hitparade i absurdit shqiptar! (10 Korrik 2020)

Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (10 Korrik 2020)

 
E pabesueshme, ja si transformohet Nova ne studion e Rudines

E pabesueshme, ja si transformohet Nova ne studion e Rudines

 
Basha: Rama me ofroi te behem kryeminister dhe ai te behej president | Lajme-News

Basha: Rama me ofroi te behem kryeminister dhe ai te behej president | Lajme-News

 
Wow! Rudina Magjistari ndryshon look

Wow! Rudina Magjistari ndryshon look

 
Rama: Hapim listat, por sistemi nuk ndryshon

Rama: Hapim listat, por sistemi nuk ndryshon

 
Vjollca Haxhiu tregon për sëmundjen që ju shfaq pas vdekjes së nënës

Vjollca Haxhiu tregon për sëmundjen që ju shfaq pas vdekjes së nënës

 
Me mire dy artiste se nje, kengetarja Vjollca Haxhiu flet pse ka kaq shume bashkepunime

Me mire dy artiste se nje, kengetarja Vjollca Haxhiu flet pse ka kaq shume bashkepunime

 
Athina perfshihet nga protestat e dhunshme | Lajme-News

Athina perfshihet nga protestat e dhunshme | Lajme-News

 
Banoret e pallatit te demtuar proteste para prokurorise | Lajme - News

Banoret e pallatit te demtuar proteste para prokurorise | Lajme - News

 
Kengetarja shqiptare: Nena me vdiq në gjume, unë kalova një semundje te rende

Kengetarja shqiptare: Nena me vdiq në gjume, unë kalova një semundje te rende

 
Rekord i ri me te infektuar ne vend | Lajme-News

Rekord i ri me te infektuar ne vend | Lajme-News

 
PD kerkon hetim per Arbitrazhin | Lajme-News

PD kerkon hetim per Arbitrazhin | Lajme-News

 
Basha: Rama me ofroi Kyeministrine | Lajme-News

Basha: Rama me ofroi Kyeministrine | Lajme-News

 
Gati ndryshimi i Kushtetutes | Lajme-News

Gati ndryshimi i Kushtetutes | Lajme-News

 
Ne proteste per ekspertizen e pallatit | Lajme-News

Ne proteste per ekspertizen e pallatit | Lajme-News

 
Rudina - Vjollca Haxhiu flet per momentin e veshtire te ndarjes nga jeta te nenes! (10 Korrik 2020)

Rudina - Vjollca Haxhiu flet per momentin e veshtire te ndarjes nga jeta te nenes! (10 Korrik 2020)

 
Rudina - Homazh nga Mentor Haziri per artistet shqiptare qe kane nderruar jete! (10 Korrik 2020)

Rudina - Homazh nga Mentor Haziri per artistet shqiptare qe kane nderruar jete! (10 Korrik 2020)

 
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Korrik 2020, ora 15:30 Lajme - News

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 10 Korrik 2020, ora 15:30 Lajme - News

 
Nehat Kulles i shtyhet gjyqi (24 korrik 2000)

Nehat Kulles i shtyhet gjyqi (24 korrik 2000)

 
PD reagon ndaj deklarates se ministrit te Rendit Spartak Poci (24 korrik 2000)

PD reagon ndaj deklarates se ministrit te Rendit Spartak Poci (24 korrik 2000)

 
Bankat pergjysmojne fitimet gjate pandemise | Lajme - News

Bankat pergjysmojne fitimet gjate pandemise | Lajme - News

 
Shifra te larta te te infektuarve ne Kosove | Lajme - News

Shifra te larta te te infektuarve ne Kosove | Lajme - News

 
Athina perfshihet nga protesta te dhunshme | Lajme - News

Athina perfshihet nga protesta te dhunshme | Lajme - News

 
Basha: Rama me ofroi te behem Kryeminister dhe ai te behej President | Lajme - News

Basha: Rama me ofroi te behem Kryeminister dhe ai te behej President | Lajme - News

 
Investimet ne periferi te kryeqytetit | Lajme - News

Investimet ne periferi te kryeqytetit | Lajme - News

 
Titujt kryesore te edicionit informativ te ores 15:30 ne Tv Klan (10 Korrik 2020) | News Headlines

Titujt kryesore te edicionit informativ te ores 15:30 ne Tv Klan (10 Korrik 2020) | News Headlines

 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine