HelloVideos

Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim

Top News - Mposhti koronavirusin/ Fier, 87 vjeçarja vdes nga zemra

Top News - Mposhti koronavirusin/ Fier, 87 vjeçarja vdes nga zemra

 
Top News - Nuk jemi të vetëm/ Pentagoni publikon videot

Top News - Nuk jemi të vetëm/ Pentagoni publikon videot

 
Top News - Për jetë a vdekje/ Përzgjedhje në situata kritike

Top News - Për jetë a vdekje/ Përzgjedhje në situata kritike

 
Top News - Pandemia e koronavirusit/ Mund të prekë një miliard njerëz

Top News - Pandemia e koronavirusit/ Mund të prekë një miliard njerëz

 
Top News - Rruga e Arbrit/ Projekti gati për vitin e ardhshëm

Top News - Rruga e Arbrit/ Projekti gati për vitin e ardhshëm

 
Top News - Infantino në telashe/ Dyshime për ndërhyrjen te drejtësia

Top News - Infantino në telashe/ Dyshime për ndërhyrjen te drejtësia

 
Top News - BE nën akuzë/ Për raportin e dezinformimit kinez

Top News - BE nën akuzë/ Për raportin e dezinformimit kinez

 
Mjeku shqiptar në Itali shpjegon ça bën korona tek ata që e kanë kaluar-Shqipëria Live,28 Prill 2020

Mjeku shqiptar në Itali shpjegon ça bën korona tek ata që e kanë kaluar-Shqipëria Live,28 Prill 2020

 
Ndal, mos hyr në zonën e gjelbër/ Gjirokastër, postblloku i policisë në hyrje të qytetit

Ndal, mos hyr në zonën e gjelbër/ Gjirokastër, postblloku i policisë në hyrje të qytetit

 
30 viktima, humb jetën 52-vjeçari/ 14 raste të reja në 24 orët e fundit, 750 të infektuar në total

30 viktima, humb jetën 52-vjeçari/ 14 raste të reja në 24 orët e fundit, 750 të infektuar në total

 
Top News - Eksperti gjerman/ Kriza shton rrezikun nga islamizmi

Top News - Eksperti gjerman/ Kriza shton rrezikun nga islamizmi

 
Top News - Pamjet spektakolare/ Satelitet e SpaceX...në qiell!

Top News - Pamjet spektakolare/ Satelitet e SpaceX...në qiell!

 
Marrëveshja për qeverinë e re në Kosovë/ LDK, AKK, Nisma dhe pakicat pritet të hedhin firmat

Marrëveshja për qeverinë e re në Kosovë/ LDK, AKK, Nisma dhe pakicat pritet të hedhin firmat

 
Çështja ‘Tahiri’ në apel/ Seanca shtyhet në 13 maj, Gjykata: Nuk është e ngutshme

Çështja ‘Tahiri’ në apel/ Seanca shtyhet në 13 maj, Gjykata: Nuk është e ngutshme

 
Edicioni Informativ, 28 Prill 2020, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Edicioni Informativ, 28 Prill 2020, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

 
Mbi 50 të shoqëruar për atentatin në Durrës/ Sekuestrohen kamerat e sigurisë në vendngjarje

Mbi 50 të shoqëruar për atentatin në Durrës/ Sekuestrohen kamerat e sigurisë në vendngjarje

 
Vëllai i të vrarit në Lezhë, e telefononim, por s’na përgjigjej - Shqipëria Live, 28 Prill 2020

Vëllai i të vrarit në Lezhë, e telefononim, por s’na përgjigjej - Shqipëria Live, 28 Prill 2020

 
Policia dhe zjarrëfikset,surprizojnë 6 vjeçaren shqiptare për ditëlindje -Shqipëria Live,28Prill2020

Policia dhe zjarrëfikset,surprizojnë 6 vjeçaren shqiptare për ditëlindje -Shqipëria Live,28Prill2020

 
Studentët, provime online/ Fakulteti i Gjuhëve të Huaja i pari që ka bërë njoftimin

Studentët, provime online/ Fakulteti i Gjuhëve të Huaja i pari që ka bërë njoftimin

 
Shijak/ “Rrënjë Shqiptare” dhe Marin Mema inaugurojnë shtëpitë e para të tërmetit të 26 nëntorit

Shijak/ “Rrënjë Shqiptare” dhe Marin Mema inaugurojnë shtëpitë e para të tërmetit të 26 nëntorit

 
Distanca nuk po respektohet në Tiranë/ Jo vetëm në rrugë, por edhe nëpër dyqane

Distanca nuk po respektohet në Tiranë/ Jo vetëm në rrugë, por edhe nëpër dyqane

 
Nuk përfituan pagën e luftës, 118 punonjës të një fasonerie në Korçë protestë

Nuk përfituan pagën e luftës, 118 punonjës të një fasonerie në Korçë protestë

 
“Top Story” brenda Infektivit/Në dhomat e izolimit, me mjekët dhe pacientët që trajtohen me Covid-19

“Top Story” brenda Infektivit/Në dhomat e izolimit, me mjekët dhe pacientët që trajtohen me Covid-19

 
Ndihma nga studentët shqiptarë në Itali dhe Gjermani mbërrin në Infektiv, për mjekët dhe infermierët

Ndihma nga studentët shqiptarë në Itali dhe Gjermani mbërrin në Infektiv, për mjekët dhe infermierët

 
Kujtim Gjuzi, akuza të rënda ndaj kryeministrit - Shqipëria Live, 28 Prill 2020

Kujtim Gjuzi, akuza të rënda ndaj kryeministrit - Shqipëria Live, 28 Prill 2020

 
Top News - Rendi i ri botëror/ Kush do fitojë dhe do të humbasë!

Top News - Rendi i ri botëror/ Kush do fitojë dhe do të humbasë!

 
Shijak, Përurohen shtëpitë e reja/ U ndërtuan nga “Rrënjë Shqiptare” dhe Marin Mema

Shijak, Përurohen shtëpitë e reja/ U ndërtuan nga “Rrënjë Shqiptare” dhe Marin Mema

 
Kafet ilegale të pandemisë/ Mbyllen lokalet por shiten në dyqane të tjera

Kafet ilegale të pandemisë/ Mbyllen lokalet por shiten në dyqane të tjera

 
Infektohet infermierja/ U infektua në Prekal, edhe një rast brenda në Shkodër

Infektohet infermierja/ U infektua në Prekal, edhe një rast brenda në Shkodër

 
Edicioni Informativ, 28 Prill 2020, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Edicioni Informativ, 28 Prill 2020, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

 
Fasonët kundër protokollit të kuq, nuk nisin punën: Ne nuk mundemi kështu

Fasonët kundër protokollit të kuq, nuk nisin punën: Ne nuk mundemi kështu

 
Top News - Infermierja shqiptare/ Itali, përshpejton nënshtetësinë

Top News - Infermierja shqiptare/ Itali, përshpejton nënshtetësinë

 
Top News - Covid-19/ SHBA, vret veten drejtoresha e departamentit të Urgjencës në New York

Top News - Covid-19/ SHBA, vret veten drejtoresha e departamentit të Urgjencës në New York

 
Wake Up/ Vilma Masha: Ja cili ishte momenti im më i vështirë me vajzën 4-muajshe

Wake Up/ Vilma Masha: Ja cili ishte momenti im më i vështirë me vajzën 4-muajshe

 
Wake Up/ Të gjurmosh Kovid-19 me aplikacion. Sa e mundur është kjo?

Wake Up/ Të gjurmosh Kovid-19 me aplikacion. Sa e mundur është kjo?

 
Top News - Përkthyesi shqiptar/ Humb jetën nga Covid-19 në SHBA

Top News - Përkthyesi shqiptar/ Humb jetën nga Covid-19 në SHBA

 
Wake Up/ Pacientët e sëmurë rëndë me Kovid-19 mbanin mbi komodinë foto të familjarëve

Wake Up/ Pacientët e sëmurë rëndë me Kovid-19 mbanin mbi komodinë foto të familjarëve

 
Top News - Dy të rinj nga Tirana/ Në pranga për tentativë vrasje

Top News - Dy të rinj nga Tirana/ Në pranga për tentativë vrasje

 
Top News - Durrës, atentati mafioz/ Pista kryesore, larja e hesapeve

Top News - Durrës, atentati mafioz/ Pista kryesore, larja e hesapeve

 
Top News - Dy viktimat në Lezhë/ U ekzekutuan për motive pronësie

Top News - Dy viktimat në Lezhë/ U ekzekutuan për motive pronësie

 
Wake Up/ Ana tjetër e medaljes: Çfarë të mirash na solli karantina

Wake Up/ Ana tjetër e medaljes: Çfarë të mirash na solli karantina

 
Open- Drejtuesit e fasonerive:Nuk punojmë me protokollin e kuq;Klosi përballet me grupet e interesit

Open- Drejtuesit e fasonerive:Nuk punojmë me protokollin e kuq;Klosi përballet me grupet e interesit

 
Viktima e 29/ Një 73 vjeçar nga Durrësi humbi jetën mbrëmjen e së hënës

Viktima e 29/ Një 73 vjeçar nga Durrësi humbi jetën mbrëmjen e së hënës

 
Atentat dy vëllezërve, vrasjet në Durrës, Viktor Haxhia ishte avokat

Atentat dy vëllezërve, vrasjet në Durrës, Viktor Haxhia ishte avokat

 
Dy të vrarë në Lezhë, njëri prej tyre ishte rapsod i njohur

Dy të vrarë në Lezhë, njëri prej tyre ishte rapsod i njohur

 
Edicioni Informativ, 28 Prill 2020, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Edicioni Informativ, 28 Prill 2020, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

 
Ministri Klosi i përgjigjet pyetjeve të qytetarëve dhe sipërmarrësve për turizmin

Ministri Klosi i përgjigjet pyetjeve të qytetarëve dhe sipërmarrësve për turizmin

 
"Dukemi sikur nuk jemi prioritet i Qeverisë", Sava Bardhi replikon me Juljan Morinen

"Dukemi sikur nuk jemi prioritet i Qeverisë", Sava Bardhi replikon me Juljan Morinen

 
Do rriten çmimet në verë? Metohu: S'ka arsye. Morina: Radison Blu kërkon mbylljen e kontratave

Do rriten çmimet në verë? Metohu: S'ka arsye. Morina: Radison Blu kërkon mbylljen e kontratave

 
Sipërmarrësi Morina vlerëson masat e marra nga Qeveria:Ky vit s'mund të jetë njësoj si viti i shkuar

Sipërmarrësi Morina vlerëson masat e marra nga Qeveria:Ky vit s'mund të jetë njësoj si viti i shkuar

 
Load More Videos
x
This website is using cookies for providing you best experience. More info. That's Fine